Hakkımızda

Akas Yapı
Yapı Sektöründe Çağdaş Çözümlere İmzamızı Atıyoruz...

Bizi Tanıyın | Akas Yapı

Temelleri 1996 yılında Turgay Akbaba ve kardeşleri tarafından atılan firmamız 2001 yılında unvan değişikliğine giderek Akas Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Genç ve dinamik bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimiz her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek yetkinlikte olup, kaliteden ödün vermeden yüksek standartlarda hizmetlerine devam etmektedir.
Akas Yapı A.Ş. dünya standartlarında kabul gören ve çağı yakalayan yöntemler ile yaptığı nitelikli yönetim binaları, teknopark binaları, hastane, okul, konut, özel villalar, endüstriyel binalar, alışveriş merkezleri, spor salonu, havalimanı ve metro projeleri gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri vermiş; çok sayıda projeyi başarı ile tamamlamış, güçlü ve deneyimli bir kuruluştur.
Aynı zamanda, sektörünün lider yapı malzemeleri markalarının ana distribütörü olan Akas Yapı toptan ve perakende satışlar gerçekleştirmektedir.
Akas Yapı,teknik bilgi ve deneyime sahip
ekibi ile, yapı sektörüne olan katkısını
gelecekte de sürdürecektir...
0
Yıllık Tecrübe
0
Biten Proje
0
Çalışan

AKAS YAPI

Temelleri 1996 yılında Turgay Akbaba ve kardeşleri tarafından atılan firmamız 2001 yılında unvan değişikliğine giderek Akas Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Genç ve dinamik bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimiz her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek yetkinlikte olup, kaliteden ödün vermeden yüksek standartlarda hizmetlerine devam etmektedir.